3 Komando Uzman Onbaşının Şehit Oldukları Kaza Kamerada

3 Komando Uzman Onbaşının Şehit Oldukları Kaza Kamerada

Kastamonu-İnebolu karayolu Duruçay köyü mevkisinde otomobille kamyonun çarpışması sonrası otomobil içerisinde bulunan Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Komando Bölüğünde görevli Jandarma Onbaşıları Enes Sertkaya, İsmail Doğan ve Emre Tarlacı yaşamını yiti

A+A-

Kastamonu'da, üç komando askerinin hayatını kaybettiği feci kaza güvenlik kamerasına yansıdı.

Kastamonu-İnebolu karayolu Duruçay köyü mevkisinde otomobille kamyonun çarpışması sonrası otomobil içerisinde bulunan Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Komando Bölüğünde görevli Jandarma Onbaşıları Enes Sertkaya, İsmail Doğan ve Emre Tarlacı yaşamını yitirmişti.

TÖREN DÜZENLENDİ

Kazada hayatını kaybeden askerler Emre Tarlacı, İsmail Doğan ve Enes Sertkaya için Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi. 

Kazada hayatını kaybeden askerlerin aileleri katıldı. İstiklal Marşı'nın okunması ardından yaşamını yitiren askerlerin anısına saygı duruşunda bulunuldu, özgeçmişleri okundu. Kuran-ı Kerim okunması ve dua edilmesinin ardından askerlerin Türk bayrağına sarılı tabutları cenaze nakil araçlarına konuldu. 

AFYON'DA TÖREN

Kastamonu'da meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Komando Uzman Onbaşı İsmail Doğan, memleketi Afyonkarahisar'da son yolcuğuna uğurlandı.

İŞTE MEMLEKETLERİ

Emre Tarlacı’nın cenazesi Karaman, İsmail Doğan’ın cenazesi Afyonkarahisar, Enes Sertkaya’nın cenazesi ise toprağa verilmek üzere Elazığ'a gönderildi.

(Vedat Yunus İkizoğlu/İHA)

 

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Feci kazaların MOBESE kamerası görüntüleri yayınlandı

Eskişehir,Batman, Sakarya, Karabük, Bingöl ve Diyarbakır illerinde meydana gelen trafik kazaları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarına yansıdı.

Feci kazaların MOBESE görüntüleri yayınlandı.

Feci kazaların MOBESE görüntüleri yayınlandı.

Yapılan araştırmalar trafik kazalarının büyük çoğunluğunun şehir içinde gerçekleştiğini ortaya koyuyor, nedenleri ise MOBESE kayıtlarında çok net olarak görülüyor.

İlgili Haberler