1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. YARIN İSTANBUL'UN BU İLÇELERİNDE ELEKTRİK YOK
YARIN İSTANBUL'UN BU İLÇELERİNDE ELEKTRİK YOK

YARIN İSTANBUL'UN BU İLÇELERİNDE ELEKTRİK YOK

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

A+A-

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Ümraniye ve Üsküdar'ın bazı mahallelerine yarın elektrik verilemeyecek.

Elektrik kesintisi yapılacak yerler şöyle:

Ataşehir'de 09.00-12.00 saatlerinde İnönü Mahallesi Alpkaya, Kayışdağı, Çamlıklı, Mürseloğlu, Ulusu, Leylaklar, Çamaşırcı Deresi, Hülyalı, Şimşek, Osmancık, Bayır, Yeşil, Büyük Dereboyu, Emekçi, Müge Hanım, Süleyman, Orkidem, Şimşek, Alpkaya sokaklar, 09.00-16.00 saatlerinde Barbaros Mahallesi Çiğdem Sokak, İçerenköy Mahallesi Asayiş, Küçükbakkalköy Yolu, Şahinler, Menekşe, Gülpembe, Susam, İspirli Canip, Emniyet, Ahmet Tarık, Karslı Ahmet, Aydın, Sarı Çiğdem ve Oyacı sokaklar.

Beykoz'da 10.00-17.00 saatlerinde Çengeldere Mahallesi Talih Sokak, 11.00-17.00 saatlerinde Tokatköy Mahallesi Hazreti Yuşa Sokak.

Çekmeköy'de 10.00-12.00 saatlerinde Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Sokak, 12.00-14.00 saatlerinde Merkez Mahallesi Nurtepe Sokak.

Maltepe'de 09.00-12.00 saatlerinde Cevizli Mahallesi Kır, Fatma Çavuş, Füsun, Altan, Fatoş, Zuhal sokaklar, 09.30-16.00 saatlerinde Fındıklı Mahallesi Başıbüyük Yolu ve Limon sokaklar.

Sancaktepe'de 09.00-12.30 saatlerinde Kemal Türkler Mahallesi Demokrasi, Ankara, Gökyıldız, Karayel, Maçka, Yazlık sokaklar, Sarıgazi Mahallesi Aşikar, Zaim, Canan, Necip Fazıl Kısakürek sokaklar.

Sultanbeyli'de 09.00-17.00 saatlerinde Ahmet Yesevi Mahallesi Şenyurt, Çilekeş, Yıldırım sokaklar, Battalgazi Mahallesi Resul, Sefir, Kaptanı Derya, Türbe, Yemen, Yıldırım, Erdal, Gürsoy, Hamarat, Ortanca sokaklar, 12.00-15.00 saatlerinde Ahmet Yesevi Mahallesi Hüdaverdi, Bosna, Demokrasi, Gecem, Şeyh Şamil, Denizyıldızı sokaklar, Adil Mahallesi Bosna, Demokrasi sokaklar, Abdurrahmangazi Mahallesi Şamil Sokak.

Ümraniye'de 09.00-12.00 saatlerinde Dumlupınar Mahallesi Demirciler, Malatya, Özyavuz, Ayazağa, Çınardibi, Topağacı, Akpınar, Adem Yavuz sokaklar, Topağacı Mahallesi Demirciler, Sadrazam, Adem Yavuz sokaklar.

Üsküdar'da 08.00-17.00 saatlerinde Ferah Mahallesi Bosna ve Sakız sokaklar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.