1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. ÜNLÜ ÇİFT TEK CELSEDE BOŞANDI!
ÜNLÜ ÇİFT TEK CELSEDE BOŞANDI!

ÜNLÜ ÇİFT TEK CELSEDE BOŞANDI!

Özge Borak ile Ata Demirer de boşanan ünlüler kervanına katıldı.

A+A-

“Eyvah Eyvah” serisiyle gönüllerde taht kuran ve aynı filmde oynadığı Fatma Özge Borak’la evli olan Ata Demirer de boşananlar kervanına katıldı.

Ünlü komedyen Ata Demirer Özge Borak'tan boşanmak için mahkemeye başvurdu. İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen davanın ilk duruşmasına davacı Ata Demirer, davalı eşi Özge Demirer ile avukatları katıldı. Mahkeme hakimi, 4787 sayılı yasaya göre aile içindeki karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün korunması bakımında sorunların sulh yoluyla çözümü gerektiğinde uzmanlardan faydalanabileceğini açıkladı.

SULH GİRİŞİMİNİZİN FAYDASI OLMAZ

Dava dilekçesinin okunmasının ardından söz verilen davacı Ata Demirer, “Boşanma dilekçemi tekrar ederim. Davalı ile aramızda şiddetli geçimsizlik vardır. Mahkemenin sulh girişiminin bir faydası olmayacaktır. Evliliğin mali sonuçları hakkında anlaştık. Birbirimizden alıp verecek malımız, katkı payı ve katılma alacağımız yoktur. Kendimiz için nafaka ve tazminat talebimiz yoktur. Boşanmamıza karar verilsin” dedi. Ali Ata Demirer’in avukatları Merve Fidan ile Aydın Kurban da müvekkillerinin açıklamalarına katıldıklarını anlattılar. Açılan boşanma davasını kabul ettiğini anlatan davalı Özge Demirer de her türlü konuda anlaştıklarını belirterek boşanmalarına karar verilmesini istedi.

ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDILAR

Mahkeme, taraflara son sözlerini sordu. Ata Demirer ile davalı Özge Demirer önceki açıklamalarını tekrar ettiklerini belirterek davayla ilgili başka ekleyecekleri bir hususun olmadığını anlattılar. Kararını açıklayan mahkeme, anlaşmalı olarak boşanmak isteyen çiftin boşanmalarına karar verdi. Mahkeme kararında, “Taraflar boşanma ve boşanmanın mali sonuçları konusunda anlaşmış bulunduklarından, evliliğin 1 yıldan fazla sürdüğü, tarafların tarafların iradelerini serbestçe açıkladıkları kanaatine varıldığından tarafların anlaşmaları mahkememizce uygun bulunmakla Ata Demirer ile Özge Demirer’in boşanmalarına, tarafların beyanları dikkate alınarak kendileri için nafaka ve tazminat takdirine yer olmadığına karar verildi” denildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.