1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. SERDAR ORTAÇ'A 'ÇATAL' VETOSU
SERDAR ORTAÇ'A 'ÇATAL' VETOSU

SERDAR ORTAÇ'A 'ÇATAL' VETOSU

Ünlü sanatçıdan 'çatal' vetosu

A+A-

Kayahan, tribute albümünde yer almak isteyen Serdar Ortaç'ı reddetti.

Kan­ser­le sa­va­şan us­ta sa­nat­çı Ka­ya­han, te­da­vi sü­re­cin­de ol­ma­sı­na rağ­men tri­bü­te al­bü­mü için bü­yük bir ti­tiz­lik­le ça­lı­şı­yor.Aj­da Pek­kan, Ni­lü­fer, Gül­ben Er­gen, Tar­kan, Can­dan Er­çe­tin, Se­zen Ak­su, Fun­da Arar gi­bi isim­ler sanatçının sevilen şarkılarını seslendirecek.

Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre, önü­müz­de­ki ay­lar­da pi­ya­sa­ya çı­ka­cak al­büm­de ün­lü pop­çu Ser­dar Or­taç da yer al­mak is­te­di.Bu is­te­ği­ni al­bü­mün pro­dük­tö­rü ara­cı­lı­ğıy­la sa­nat­çı­ya ile­ten Serdar Or­taç, olum­suz ya­nıt alın­ca şo­ke ol­du.

O OLA­YI­ UNUT­MA­DI

Ka­ya­han, 1999 yı­lın­da Ah­met Ka­ya'ya ça­tal fır­lat­tı­ğı için Or­ta­ç’­ı al­bü­me al­mak istemediğini belirtti.Sanatçı, “Al­bü­mü­mü le­ke­let­me­m” di­ye­rek pro­dük­tö­rü Mu­rat Yıl­dı­rı­m’­a Ser­dar Or­taç ko­nu­sun­da ke­sin ta­li­mat ver­di.

Son keşfini sır gibi saklıyor

Pro­dük­tör Mu­rat Yıl­dı­rım, Mus­ta­fa Ce­ce­li, Meh­met Er­dem ve Mi­ne Ko­şan'ın da al­büm­de yer ala­ca­ğı­nı açık­la­dı. Al­bü­mün di­ğer sür­pri­zi ise is­mi sır gi­bi sak­la­nan 16 ya­şın­da bir genç ola­cak. Ka­ya­ha­n’­ın keş­fi olan üni­ver­si­te­li genç ‘Sa­rı Şe­ke­ri­m’­i söy­le­ye­cek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.