1. HABERLER

  2. GENEL

  3. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ'NDEN TÜPRAŞ'A 'ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ' ZİYARETİ
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ'NDEN TÜPRAŞ'A 'ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ' ZİYARETİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ'NDEN TÜPRAŞ'A 'ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ' ZİYARETİ

SANAYİ kenti Kocaeli'de Üniversite-Sanayi işbirliğinde her gün yeni adımlar atılırken Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü de beraberindeki akademik heyetle Tüpraş Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek, bilim, sanayi, mühendislik...

A+A-

SANAYİ kenti Kocaeli'de Üniversite-Sanayi işbirliğinde her gün yeni adımlar atılırken Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü de beraberindeki akademik heyetle Tüpraş Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek, bilim, sanayi, mühendislik ve teknoloji alanlarında işbirliğini içeren görüşmeler yapıldı.

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sadettin Hülagü'nün ziyaretinde Genel Sekreter Fatih Akbulut, Teknoloji Transfer Ofisi Yöneticisi Mehlika Kocabaş, Teknoloji Transfer Ofisi Uzmanı Dr. Nevin Gamze Karslı Yılmaz, Yrd.Doç.Dr. Şenol Şahin, Doç.Dr. Hasan Karabay, Prof.Dr. Kadri Süleyman Yiğit, Yrd.Doç.Dr. Mihriban Aran, Doç.Dr. Sevil Veli, Yrd.Doç.Dr. Sabri Çamur, Yrd.Doç.Dr. Tarık Erfidan, Doç.Dr. Oğuzhan Urhan, Doç.Dr. Oğuzhan İlgen ve Doç.Dr. Güralp Özkoç da hazır bulundu.

Tüpraş Genel Müdür Yavuz Erkut, Yardımcıları; Mesut İlter, Hasan Tan, İbrahim Yelmenoğlu, İzmit Rafineri Müdürü Ziya Gürün, Teknik Servisler ve ArGe Direktörü Delalettin Nasuhbeyoğlu, Yatırımcı İlişkileri ve Stratejik Planlama Direktörü Tuncay Önbilgin, Bilgi Teknolojileri Direktörü İlhan Aran ile ilgili birim yöneticileri Rektör ve beraberindekilere sunum yaptı. Petrol ve akaryakıt sektörü, teknik servisler Ar-Ge Direktörlüğü çalışmaları ve üniversiteler ile yürütülen projelere ilişkin bilgiler verildi. Üniversite heyeti de Teknoloji Transfer Ofisi Sunumunu paylaştı. İzmit Rafinerisi, Fuel Oil Dönüşüm Tesisi Kontrol Binası ve Ar-Ge Merkezi Tasarım, Laboratuvar, Pilot Tesis binaları da gezildi.

FOTOĞRAFLI

Kaynak:DHA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.