1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. İŞADAMININ İÇİNE "HOMOSEKSÜEL ŞEYTAN" GİRDİ
İŞADAMININ İÇİNE "HOMOSEKSÜEL ŞEYTAN" GİRDİ

İŞADAMININ İÇİNE "HOMOSEKSÜEL ŞEYTAN" GİRDİ

Nijerya'da içine 'homoseksüel şeytan' girdiği düşünülen bir gay işadamı yaklaşık 20 dakika süren bir 'homoseksüel şeytan çıkarma ayini' ile 'normal cinsel yaşama' döndürüldü. Nijerya Hıristiyan Televizyonu o ayinin görüntülerini yayınladı.Görüntülere...

A+A-

Nijerya'da içine 'homoseksüel şeytan' girdiği düşünülen bir gay işadamı yaklaşık 20 dakika süren bir 'homoseksüel şeytan çıkarma ayini' ile 'normal cinsel yaşama' döndürüldü.

TELEVİZYONDA MİLYONLAR İZLEDİ

Nijerya Hıristiyan Televizyonu o ayinin görüntülerini yayınladı.Görüntülere göre, bir seyirci kitlesinin önünde sahneye çıkarılarak Hıristiyan bir rahibin önüne getirilen Tegus adlı Nijeryalı işadamı önce rahip tarafından sorguya çekildi. Ancak rahip işadamının kendisiyle değil, onun içindeki 'homoseksüel şeytanla' konuşarak onu itirafa zorlamaktaydı.İşadamının ağzından konuşan 'homoseksüel şeytan' ısrarla kimliğini gizleyerek kendisinin sadece bir 'dost' olduğunu savunurken rahip birden sesini yükseltti ve 'Pis ruh, dön' diye bağırdı.

İŞADAMI KAÇMAK İSTEDİ

Ne olduğunu şaşıran gay işadamı görünüşe göre içinde bulunduğu atmosferden korkarak kaçmak istedi ancak kırmızı gömlekli iki muhafız tarafından yakalanarak tekrar rahibin önüne getirildi.Rahip içinde homoseksüel şeytan bulunan işadamının üstüne doğru ani kol hareketleri yaparak İsa adına dön diye birkaç kez daha bağırdı.Gay işadamı sonunda kendinden geçerek yere yığıldı. Tekrar kaldırıldı ve rahip tarafından bir kez daha sorguya çekildi, ancak artık şeytan çıkarılmış ve gay işadamı da dönmüştü.

HOMESEKSÜEL ŞEYTAN İÇİNE NASIL GİRMİŞ

Tegus'un ilk işi homoseksüel şeytanın içine nasıl girerek kendisini ele geçirdiğini anlatmak oldu.Eski homoseksüel, yeni heteroseksüel işadamı homoseksüel şeytana Kenya'ya yaptığı bir ziyaret sırasında kaldığı otelin havuzunda yakalanmıştı.Havuzdan çıktıktan sonra artık sadece erkeklerden hoşlandığını anlayan Tegus nişanlısını da terk ederek artık sadece gay pormoları izlemeye başladığını anlattı.Rahibin Şimdi nasılsın diye sorduğu işadamı Tegus yarı sersem bir şekilde iyi olduğunu söyledikten sonra, rahibin zafer dolu bakışları altında artık erkeklerden değil sadece kadınlardan hoşlandığını söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.