1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Haftanın Spor Gündemi
Haftanın Spor Gündemi

Haftanın Spor Gündemi

Haftanın Maçları

A+A-

13 ARALIK CUMA 2013
*****************************************************
20.00 TORKU KONYASPOR – KARDEMİR KARABÜK      Maç: Kayhan YILDIZ
                                                                 8 Resim: Hasan DÖNMEZ 14 ARALIK CUMARTESİ 2013
*****************************************************
13.30 SİVASSPOR – ÇAYKUR RİZESPOR                    Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                   8 Resim: Halife YALÇINKAYA
16.00 SANİCA BORU ELAZIĞ–MEDİCAL PARK ANTALYA Maç: Şahismail GEZİCİ
                                                                   8 Resim: Şahismail GEZİCİ
19.00 KAYSERİSPOR – ESKİŞEHİRSPOR Maç:             Maç: Oktay ENSARİ
                                                                   8 Resim: Mükremin ÖZSÜZGİL
PTT 1.LİG
---------
13.30 KAHRAMANMARAŞSPOR–1461 TRABZON           5 Resim
14.00 MANİSASPOR-BALIKESİRSPOR                       6 Resim
19.00 ADANASPOR-ŞANLIURFASPOR                       7 Resim
19.00 ORDUSPOR-BUCASPOR                                7 Resim
19.00 FETHİYESPOR-ADANA DEMİRSPOR                 3 Resim 2’NCİ LİG
BEYAZ GRUP
--------------
13.30 GÖZTEPE-PENDİK                        6 Resim
13.30 TOKATSPOR-İNEGÖLSPOR             4 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
---------------------
16.00 MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ-ALİAĞA PETKİM                        6 Resim
17.00 OLİN EDİRNE – TOFAŞ                                                            6 Resim
17.30 TRABZONSPOR MEDİCAL PARK-TORKU KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTE  4 Resim 15 ARALIK PAZAR 2013
***********************************************************
19.00 GAZİANTEPSPOR-KAYSERİ ERCİYESSPOR          Maç: Ahmet Hamdi ÇİÇEK
                                                                    8 Resim: Eyyüp BURUN
PTT 1'İNCİ LİGİ
--------------
13.30 TAVŞANLI LİNYİTSPOR-BOLUSPOR               5 Resim
19.00 MERSİN İDMANYURDU-ANKARASPOR             6 Resim 2'NCİ LİG
BEYAZ GRUP
------------
13.30 GÜMÜŞHANESPOR-DARDANELSPOR                   3 Resim
13.30 GİRESUNSPOR-HATAYSPOR                             3 Resim
13.30 KIRKLARELİSPOR-TURGUTLUSPOR                     3 Resim
13.30 AYDINSPOR 1923-GAZİOSMANPAŞASPOR           3 Resim
13.30 TARSUS İDMANYURDU-ÇANKIRISPOR                 3 Resim 2'NCİ LİG
KIRMIZI GRUP
-------------
13.30 BANDIRMASPOR-KIZILCAHAMAMSPOR                              3 Resim
13.30 PAZARSPOR-ALTINORDU                                               2 Resim
13.30 ALTAY-ANKARAGÜCÜ                                                    4 Resim
13.30 İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR-İSTANBUL GÜNGÖREN          2 Resim
13.30 ALANYASPOR-DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR       4 Resim
13.30 BOZÜYÜKSPOR-EYÜP                                                    3 Resim 3'ÜNCÜ LİG
1.GRUP
---------
13.30 BERGAMA BELEDİYESPOR-ADIYAMANSPOR        2 Resim
13.30 YEŞİL BURSA-KIZILCABÖLÜKSPOR                   3 Resim
13.30 TEKİROVA BELEDİYESPOR-SİİRTSPOR              3 Resim 3'ÜNCÜ LİG
2.GRUP
----------
13.30 ELİBOL SANDIKLISPOR-DARICA GENÇLERBİRLİĞİ             2 Resim
13.30 BALÇOVA BELEDİYESPOR-SANCAKTEPE BELEDİYESPOR   3 Resim
13.30 BURSA NİLÜFERSPOR-MANAVGAT EVRENSEKİSPOR         3 Resim
13.30 ÇORUM BELEDİYESPOR-ERZURUM BÜYÜKŞEHİR              2 Resim
13.30 BATMAN PETROLSPOR-ORHANGAZİSPOR                      2 Resim 3'ÜNCÜ LİG
3.GRUP
----------
13.30 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-ARSİNSPOR           3 Resim
13.30 MENEMEN BELEDİYESPOR-ANADOLU ÜSKÜDAR 1908        2 Resim BEKO BASKETBOL LİGİ
---------------------
13.00 UŞAK SPORTİF-BANVİT                                            5 Resim
20.15 PINAR KARŞIYAKA-GALATASARAY LİV HOSPİTAL           7 Resim 16 ARALIK PAZARTESİ 2013
***********************************************************
20.00 TRABZONSPOR – BURSASPOR                                 Maç: Yunus Emre SEL
                                                                          10 Resim: Osman ŞİŞKO PTT 1’İNCİ LİGİ
----------------
20.00 KARŞIYAKA – SAMSUNSPOR 7 Resim 17 ARALIK SALI 2013
*********************************************************
TÜRKİYE KUPASI:
----------------
19.00 KARDEMİR KARABÜK–SANİCA BORU ELAZIĞSPOR           Maç: Bülent DİKTEPE
                                                                              6 Resim: Bülent DİKTEPE
BAYANLAR CHALLENGE KUPASI
-----------------------------
19.00 RE CANNET - BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR     3 Resim 18 ARALIK ÇARŞAMBA 2013
********************************************************
TÜRKİYE KUPASI
------------------
13.00 TOKATSPOR – KAYSERİSPOR                           Maç: Mustafa TURAPOĞLU
                                                                     5 Resim: Mustafa TURAPOĞLU
16.00 ESKİŞEHİRSPOR – FETHİYESPOR                      Maç: Saadet KEFAL
                                                                     6 Resim: Hakan TÜRKKAN
20.30 BUCASPOR – MEDİCAL PARK ANTALYASPOR        Maç: Ergin KARATAŞ
                                                                     6 Resim: Mustafa KÖPRÜLÜ 19 ARALIK PERŞEMBE 2013
*********************************************************
TÜRKİYE KUPASI
---------------
15.00 SİVASSPOR – NAZİLLİ BELEDİYESPOR                   Maç: Eraydın AYTEKİN
                                                                        7 Resim: Halife YALÇINKAYA
17.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR – AKHİSAR BELEDİYESPOR  Maç: Demet ÖZTÜRK
                                                                        8 Resim: Mükremin ÖKSÜZGİL
20.30 BURSASPOR – İNEGÖLSPOR                                Maç: Cemal EKENTOK
                                                                        6 Resim: Emre KOŞAK -------------------------------------------------------------------------- AHMET ÖZÇELİK  

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.