1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. FUAT AVNİ'DEN BOMBA REZA ZARRAB İDDİASI
FUAT AVNİ'DEN BOMBA REZA ZARRAB İDDİASI

FUAT AVNİ'DEN BOMBA REZA ZARRAB İDDİASI

Bu güne kadar Twitter hesabından ileri sürdüğü bir çok iddiası gerçekleşen Fuat Avni isimli hesap ABD'de tutuklu bulunana Reza Zarrab ile ilgili inanılmaz iddialarda bulundu.

A+A-

Twitter hesabından ileri sürdüğü iddialar ile fenomen haline gelen ve milyonlarca takipçisi bulunan Fuat Avni gündemde çok konuşulacak yeni iddialar ile yeniden ortaya çıktı. Solhaber'in bildirdiğine göre Fuat Avni isimli Twitter hesabı, paylaştığı mesajlarda görevden alınan Feridun Sinirlioğlu'nun intikam almaya hazırlandığını söyledi.

FUAT AVNİ BİLDİ

Fuat Avni Feridun Sinirlioğlu ve Hakan Fidan'ın görevden alınacağını Başbakan Ahmet davutoğlu'nun tasfiyesinin hemen ardından iddia etmişti. Fuat Avni'nin Dışişleri Bakanlığına ilşkin iddialarının pek çoğu gerçekleşti.

HAKAN FİDAN GİDECEK Mİ ?

Öte yandan Fuat Avni Hakan Fidan'ın Japonya'ya Büyükelçi olacağını da iddia etmişti. Ancak bu güne kadar diğer iddiaları gerçekleşmiş olan Fuat Avni'nin Hakan Fidan iddiası gerçekleşmedi. Fidan hala MİT Müsteşarı olarak görevinde.

BM DAİMİ TEMSİLCİLİĞİNE ATANDI

Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu, Ahmet Davutoğlu'nun Başbakanlık'tan istifasının ardından, BM Daimi Temsilciliği'ne atanmıştı.

İŞTE O İDDİALAR

1. Narsist, Feridun Sinirlioğlu’nu müsteşarlık koltuğundan aldıktan sonra İsrafsaray'a Sinirlioğlu'nun istifini bozmadığı raporu geldi.

2. Sinirlioğlu intikamını, Narsist'e yurtdışında öldürücü darbeyi vurarak alacak. Bunu yapabilecek gücü ve hazırlığı var.

3. Sinirlioğlu'nun müsteşarlık döneminde kritik noktalara yerleştirdiği adamları Narsist aleyhine çalışmaya hız verdi.

4. Narsist, Sinirlioğlu'nu kendi adına en kötü yere, BM Daimi Temsilciliği'ne atadı. Kendi ipini kendisi çekti, farkında değil.

5. Narsist'in IŞİD’e Suriye petrolü karşılığında para ve silah yardımı yaptığına dair dosya BM'ye geldiğinde Sinirlioğlu altın vuruşu yapacak.

6. Sinirlioğlu günü geldiğinde kullanmak üzere Narsist aleyhine topladığı belgeleri el altından BM’ye vermeye hazır. Narsist'in ipini çekecek.

7. Sinirlioğlu, yakınındaki adamlarını BM Temsilciliği'ne doldurmuş, gerekli taşları döşemişti. Narsist, burnunun ucunu göremiyor.

8. BM'deki dosyanın sonuçları, Zarrab davasından çok daha kötü olacak. Narsist ülkeden çıkamaz hale gelecek.

9. Narsist avanelerine Reza'nın kefalet talebinin sonucunu soruyor. 'Serbest kaldığı an kaçırın' talimatı verdi. İş çığırından çıktı."

10. MİT, Reza'ya sahte pasaport hazırladı. Kefaletle serbest kalırsa farklı bir isme hazırlanmış TC pasaportuyla Türkiye'ye kaçırılacak.

11. Narsist, Reza'yı ABD'den kaçırtarak hem pisliklerinin ortaya çıkmasını engelleyeceğini hem de ABD'ye ders vereceğini düşünüyor.

12. Narsist, ülkesinde terör belasını yayan, kendisine muhalif herkese terörist damgası vuran bir harami olarak tarihe geçecek.

13. Narsist tüm dünyada teröristleri destekleyen, Suriye'de savaşı körükleyen, Mısır ve Libya'da fitne ateşini uyandıran kişi olarak anılacak

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.