1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bilal Erdoğan ile ilgili İddialar Eğer Doğruysa Vay Halimize
Bilal Erdoğan ile ilgili İddialar Eğer Doğruysa Vay Halimize

Bilal Erdoğan ile ilgili İddialar Eğer Doğruysa Vay Halimize

Bilal Erdoğan'ın gözaltına alınmasıyla ilgili şok gelişmeler yaşanmış.

A+A-

Halk TV'de yayınlanan 'Nereye Gidiyoruz' programında konuşan Barış Yarkadaş, Savcı Muharrem Aktaş’ın 2. Dalga operasyonunda, Başbakan ‘ın oğlu Bilal Erdoğan’ın neden gözaltına alınamadığına  dair inanılmaz iddialarda bulundu. haberdasgazete.com da yer alan bir haberde yer alan iddialara göre Gazeteci Barış Yarkadaş Halk TV de katıldığı programda inanılmaz iddialarda bulundu. Site de yer alan haber şöyle;

BİLAL ERDOĞAN'I GÖZ ALTINA ALMAK İÇİN POLİS EVİNE GİDİYOR

Yarkadaş’ın programda  dile getirdiği iddiaya göre 25 Aralık 2013 günü İstanbul Emniyeti’ne bağlı görevli polisler gözaltına almak için Bilal Erdoğan’ın Kısıklı’daki evine geliyorlar.

Ancak Bilal Erdoğan’ın Kısıklı’daki evinin önünde görevli bulunan Başbakanlı’ğa ait korumalar ile Özel Harekatçılar, gelen polislere silah çekiyorlar.

Polis’in Savcı Muammer Aktaş’ı bilgilendirmesi üzerine, Aktaş Jandarma Kuvvetlerinden gözaltına alabilmek için kolluk istiyor.

Kendisinden Bilal Erdoğan’ı gözaltına almak üzere kolluk kuvveti istenen Jandarma durumu, Genel Kurmay  Başkanı Orgeneral Necdet Özel’e bildiriyor.

Özel paşa Jandarma’ya “operasyon yapmayın “ emrini veriyor.

Ve  tabi Bilal  Erdoğan gözltına  alınamıyor.  En yüksek dereceden torpilleri  sayesinde.

YARKADAŞ SİTESİNDE OLAYI ŞÖYLE ANLATIYOR

Bu bağlamda, HALK TV'nin hakkını da teslim etmemiz gerekir. Halk TV yönetimi de çarşamba gecesi yaptığımız programda, Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a dek uzanan yolsuzluk iddialarını anlatmamıza olanak sağladı. Halk TV de tıpkı Gerçek Gündem gibi her türlü riski göze alarak başarılı bir yayıncılık örneği gösterdi. Hakan Aygün ve Şaban Sevinç yönetimindeki Halk TV, 17 Aralık'tan bu yana aynı çizgisini koruyor. Başımıza bir şey gelmediği taktirde, gerçekleri hem burada hem de HALK TV'de söylemeye devam edeceğiz.

Bunları neden anlatıyorum?
BÜYÜK RÜŞVET kod adlı operasyona ilişkin birçok dinleme kaydına, polis deyimiyle TAPE'ye ulaştık. Bunların en önemlilerinden biri hiç kuşkusuz ki; cumartesi günü yayınladığımız Başbakan Erdoğan - Ali Ağaoğlu - Erdoğan Bayraktar - Bilal Erdoğan dörtgenindeki ilişkiler ağıydı. Cumartesi günü yayınladığımız haberde, Ali Ağaoğlu'nun Bakırköy'de yaptığı ve adını  "46'' koyduğu projenin hayata nasıl geçirildiğini belgeleriyle ortaya koyduk.
Ağaoğlu, adını Türk Ceza Kanunu'nun 46. maddesinden alan ve toplumdaki yaygın deyimle "delilerin cezai ehliyetinin olmadığı''nı simgeleyen 46 adlı projesini uygulamak için gerekli adımları atıyor. "Akıl Hastanesi''nin bulunduğu Bakırköy'e vurgu yapılarak adına 46 denilen projeyi hayata geçirmek için, Kadir Topbaş'la irtibat kuruyor. Topbaş, söz vermesine rağmen proje İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin meclis üyelerince reddedilince,  Ali Ağaoğlu çareyi telefon tapelerinde BÜYÜK PATRON dediği Başbakan Erdoğan'da arıyor.
Şimdi sıkı durun:
Telefon tapelerine göre, Ali Ağaoğlu, Başbakan Erdoğan'la görüştükten sonra, AKP'li Timur Soysal'la konuşuyor. On yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi olan Soysal ile Ağaoğlu arasında geçen konuşma, yoruma gerek bırakmayacak denli net ifadeler içeriyor. Ağaoğlu, AKP'li Soysal'a, aynen şunu söylüyor:
"Orada bak orada şunu söyleyeyim, bak ben onu bakanlığa yaptırmadım açık da net de konuşuyorum... Başbakan'a yaptırdım. Yani yapmadınız yapmadınız... Kadir Bey bin kişinin önünde söz verdi, bu ay dedi, önümüzdeki ay dedi yapmadı. Ben de gittim sayın patrona söyledim. Büyük Patron'a o da direkt bakana talimat verdi, halledin burayı dedi, yani o da gitmiş...''
Ağaoğlu'nun BÜYÜK PATRON dediği kişinin Başbakan Erdoğan olduğu anlaşılıyor. Erdoğan, imar planlarını kendi ihtiyaçlarına göre düzenlemek isteyen Ağaoğlu'na her türlü kolaylığı sağlıyor. Hatta bunun için Bakan Erdoğan Bayraktar'a talimat veriyor. Ağaoğlu ile Bayraktar arasındaki konuşmalar ise yine skandal niteliği taşıyor. Ağaoğlu, "Binayı biraz daha yüksek yapacağız'' deyince, Çevre'den Sorumlu Bakan, "Kafana göre yap'' cevabını veriyor.
Peki, skandal bununla mı bitiyor?
Tabii ki hayır!
Cumartesi günü sadece Gerçek Gündem'in pazar günü ise Halk TV ile SOL'un yayınladığı belgelere göre, Ali Ağaoğlu, Başbakan'la görüştükten sonra, Bilal Erdoğan'ın yanına gidiyor. Ağaoğlu, telefon tapelerinde Başbakan Erdoğan'ın İstanbul Ataşehir'deki 20 dönümlük arazisini, Bilal Erdoğan ile Sümeyye Erdoğan'ın yöneticisi olduğu TÜRGEV'e bağışlamasını istediğini söylüyor. Ağaoğlu, Bilal Erdoğan'la görüştükten sonra bir yakınına "Büyük patron bize faturayı kesti'' diyerek gülüyor. Böylece, yaklaşık 200 milyonluk (eski parayla 200 trilyon) arazi, Bilal Erdoğan'ın vakfına bağışlanıyor.


İDDİLAR ŞÖYLE SÜRÜYOR

Yani şöyle ki:

1-Polis Bilal'i almak için Kısıklı'ya geliyor

2-Başbakanlık korumaları silah çekiyor

3-Özel harekatçılar araya giriyor ve Bilal'i aldırtmıyorlar !

4-Savcı , bunun üzerine Jandarmadan kuvvet istiyor.

5-Jandarma Necdet Özel'i arıyor Necdet Özel operasyon yapmayın" diyor

6-jandarma bunun üzerine T.Çolakkadı'yı arıyor .Çolakkadı da " Operasyon yapmayın " diyor...

BİR ÇOK SİTEDE YAYINLANAN HABERDE İDDİLAR SÖYLE SONUÇLANIYOR

Bu devletin  Cumhuriyeti ve halkın yüce değerlerini korumakla görevli onurlu devlet erkanı, kolluk gücü ve askeri... hiçbir tarihi dönemde suçluyu korumak için ve  devletin adaletine karşı koymamıştı.

Bu milletin  ordusunun  en mahrem alanlarına  giren kolluk güçleri, en üst düzey komutanların eline  kelepçe  geçirenmahkemeleri,  milis  güçleri başbakan  Erdoğan'ın oğlunu alamadılar.

11 yıldır  demokrasiyi  getirdiklerini, söyleyip bununla  övünenler..." BURASININ  NASIL  BİR  DEMOKRATİK  ÜLKE  OLDUĞUNU BİZE DE BİR  ZAHMET ARTIK  ANLATSINLAR!"

Demokrasiyi  getirenler, kendi demokrasilerinden korkarlar mı?

kaynak: www.haberdasgazete.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.