1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AKP'Lİ VEKİLDEN AKP'Lİ OLMAYANLARA ŞOK SUÇLAMA
AKP'Lİ VEKİLDEN AKP'Lİ OLMAYANLARA ŞOK SUÇLAMA

AKP'Lİ VEKİLDEN AKP'Lİ OLMAYANLARA ŞOK SUÇLAMA

Ak Parti'yi destekleyenlerin de Türkiye sevdalıları olduğunu söyledi.Ak Parti...

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, Ak Parti'ye hasım ve muhalif olanların aynı zamanda Türkiye'nin hasımları ve muhalifleri olduğunu ileri sürerken, Ak Parti'yi destekleyenlerin de Türkiye sevdalıları olduğunu söyledi.

ADANA'DA SEÇİM ÇALIŞMASI YAPTILAR

AKP Seçim İşleri Başkanlığı Bölge Toplantısı, Adana Anemon Oteli'nde yapıldı. Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'den partililerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya, Ak Parti Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar, Fatoş Gürkan ve Şükrü Erdinç de katıldı. Burada bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop, yeni bir Türkiye için siyaset yaptıklarını belirtti.

DÖNÜM NOKTASINDAN GEÇİYORUZ

Türkiye'nin bir dönüm noktasından geçtiğini anlatan Şentop, "Birinci Dünya Savaşı'ndan sonra dünya dönüşüm içerisinde. Türkiye'de bu dönüşümden, tarihi bir dönemden geçiyor. Türkiye'nin de kendisini 21'inci yüzyıla taşıyacak siyasi bir akla ihtiyacı vardı ve Ak Parti iktidara geldi" dedi. Türkiye'de hırsı akıllarını aşan siyasetçilerin bulunduğunu ileri süren Şentop, "Türkiye'ye operasyon yapmayı amaçlayan uluslararası paralel yapılar, devletler var. O dönem Başbakanımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Davos'taki 'One minute' çıkışından sonra Ak Parti'yi, Türkiye'yi zayıflatmak için proje hazırladılar. 17-25 Aralık, MİT'e ait TIR'ların durdurulması bu projenin parçasıdır. Ama biz operasyon yapılmasına izin vermiyor, sesimizi yükseltiyoruz" diye konuştu,

AKP PARTİ HASIMLARI TÜRKİYE HASIMLARIDIR'

Türkiye ile AKP'nin kaderinin bütünleştiğini söyleyen Şentop, şunları kaydetti:

"Türkiye'nin tarihinde hiçbir zaman bu derecede bir siyasi hareketin mukadderatı ile ülkenin mukadderatı bütünleşmemiştir. Türkiye'nin kaderi ile Ak Parti'nin kaderi bir biriyle bütünleşmiş durumdadır. O sebeple bakın ki, Ak Parti'nin hasımları, muhalifleri, aynı zamanda Türkiye'nin hasımlarıdır, Türkiye'nin muhalifleridir. Hiç şaşmaz. Ak Parti'yi destekleyenler, Ak Parti'den memnun olanlar da Türkiye sevdalıları, Türkiye'yi sevenler, Türkiye'yi destekleyenlerdir. Bu tablo sadece bizim gördüğümüz tablo değil, başka partilere oy veren vatandaşlarımızın da gördüğü tablodur. Türkiye'yi zayıflatmak isteyenlerin ümit bağladığı son seçim 7 Haziran'da yapılacak seçimdir. Bu seçim Türkiye için çok önemlidir. Ak Parti'nin alacağı oyun oranı, sadece Ak Parti'yi, Türkiye'yi ilgilendirmiyor. Dünyadaki mazlum milletleri ve tüm dünyada yaşayan insanların merakla beklediği bir tablo. Bu bakımdan bu seçimlere bu anlamıyla gerekli değeri vermeliyiz. Tüm çalışmalardan daha fazla dikkatle, titizlikle bu seçime yaklaşmak mecburiyetindeyiz."

Konuşmanın ardından toplantı basına kapalı olarak sürdü.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.