1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. ADNAN OKTAR BÜLENT ARINÇ'A BÖYLE MEYDAN OKUDU
ADNAN OKTAR BÜLENT ARINÇ'A BÖYLE MEYDAN OKUDU

ADNAN OKTAR BÜLENT ARINÇ'A BÖYLE MEYDAN OKUDU

Oktar, A9 kanalında bu kez erkeklerle yaptığı programda Bülent Arınç’ı ağır sözlerle eleştirdi.

A+A-

ADNAN OKTAR'DAN KENDİSİNE GÖNDERME YAPAN ARINÇ'A ÇOK SERT YANIT

Bülent Arınç dün katıldığı Uluslararası Hz. Üftade Sempozyumu'nda isim vermeden Adnan Oktar ve televizyon programını eleştirmişti.

Tarikat ve cemaatlere üstü kapalı eleştiriler yönelten Arınç, bir televizyon kanalında kadınlarla birlikte program yapan Adnan Oktar’ı hedef alarak, “Çok dünyevileştik ama bu camia içinde 'biz de ehli tarikiz canım, biz de biraz Üftadeleri biliriz' diye ortaya çıkanlar var. Bu işin daha da feci tarafı. Onlar da kendilerini bu tür işlerde bilgili ve görevli zannediyorlar. Necil Fazıl derdi ki 'eskiden zorluklar büyük buzdağları gibidir. Biz ağzımızla hoh hohlayarak erittik şimdide ortalık çamurdan geçilmez oldu.' Şimdide tarikat var. Şimdi de yol gösterenler var. Şimdi de saçıyla, sakalıyla, kıyafetleri ile çevresine topladığı üç beş insanla bu işi yaptığını söyleyenler var. İyilerinden Allah razı olsun ama çok bozukları da var. Onlar da bu yolu bir ticaret yolu kabul etmişler. Bazen televizyonlarda izliyoruz, çevresindekilerle hahaha ihihhi, inşallah maşallah, başka bir şey yok. Kedicikler bilmem necikler. Bunlar da bir şey yaptıklarını zannediyorlar. İslam adına, iman adına, Kur'an adına, edep adına, namus adına, ar haya adına hiçbir şey bulamıyorsunuz. Adam ben de Kadiriyim diyor, bir başkası ben de şuyum diyor. Kendilerine bu yaftaları takanlar var, bununla anılmak isteyenler var. Ama çabalara ticaretlerini ve nüfusları artırmak, şöhret yapmak isteyenler var” demişti. Bu sözlerin ardından Adnan Oktar yine kendine ait televizyonda, bu defa etrafına erkekleri toplayarak çok ser bir yanıt verdi. İşte hürriyet2te yer alan o yanıt.

İŞTE KAVGANIN NEDNİ "KEDİCİKLER"

foto-galeri-kopru-005.jpg

YOBAZ TAKIMINA ŞİRN GÖRÜNECEK

Arınç’ın bu sözlerine Adnan Oktar’dan sert cevap geldi. Kızların artık canlı yayına çıkmayacağını söyleyen Oktar, A9 kanalında bu kez erkeklerle yaptığı programda Bülent Arınç’ı ağır sözlerle eleştirdi.

Oktar programda ,”Adamın şartlarına bak ya… İnanılır gibi değil. Genç kızlar gülmeyecek, inşallah maşallah demeyecekler. Dekolte giymeyecek, dekolte giymek edepsizliktir. Biz neyin edepsizlik, ahlaksızlık olduğunu iyi biliriz Bülent! Beni konuşturma” dedi.

“Bizim sorunlarımız yok, acayip güçlüyüz Bülent! Elinden geleni de ardına koyma” ifadelerini kullanan Adnan Oktar sözlerine şöyle devam etti:
“Türkiye modeline bak adamın  yahu! Bizim hükümete zarar gelmesin diye yaptığımız gayretlere bak. Değil mi? Biz Ak Partililer moderndir diyoruz. Dekolte de giyer. Neşelidir. Hanımlar da istediği gibi konuşur, güler. Erkeklerle de konuşur. Kimse karışamaz. özel olarak Ak Parti'yi güzel göstermek için yapılan bir jest bu. Kim meraklısı bunun? Seni kurtarmak için yapıyorum. Komünistler senin iflahını keserdi biz olmasak. Komünistlerin elinden seni alan biziz. Öyle gevrek gevrek konuşamazsın. Seni sokağa çıkaramayacak hale getirirlerdi komünistler.”


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.